Jaunākais Zīļuka bērnu rotaļu laukums - Vallē!

Sagaidot skolas laiku, vecāki rūpējas, lai bērniem būtu skolas somas, grāmatas un daudz kas cits mācībām nepieciešamais, savukārt LaTS veikalu tīkls un Zīļuka fonds sagādājis bērniem kārtējo rotaļu laukumu aktīvai atpūtai – šoreiz Bauskas novada Vallē. Zemi laukuma vajadzībām atvēlēja vietējā LaTS veikala īpašnieki z/s ASSI, uzbūves darbus vadīja un finansēja LaTS atbalstītais Zīļuka fonds. Laukums ir izveidots tieši Valles “latiņa” priekšā, papildinot un paplašinot veikala labiekārtoto teritoriju. “Tagad bērniem ir kur labi pavadīt laiku – gan, kamēr vecāki ir veikalā, gan, kamēr gaida autobusu tuvējā pieturā”, priecājas Oksana Puriņa, vietējā LaTS veikala atbildīgā darbiniece. “Man pašai ir trīs meitas, kuras tagad mammu no darba var sagaidīt skaistā atpūtas vietā, nevis ielas malā. Zinu, ka arī citām ģimenēm te, pie mums, ir līdzīgi, bet ieguvēji ir visi – arī tie, kas piestāj pie veikala tikai Vallei caurbraucot.” Atklāšanas dienā laukums bijis ļaužu pilns, jo atnākuši ne tikai Valles bērni, bet teju vai visi vietējie iedzīvotāji. Zīļuks dalījis savu saldējumu, savukārt laba vēlējuma vārdus, laukumu atklājot, teicis Labdarības fonda Zīļuks valdes loceklis Raimonds Okmanis: “No sirds priecājos, ka mūsu un Zīļuka fonda iniciatīva ar katru gadu vēršas plašumā un bērni dažādās Latvijas pusēs iegūst sakārtotu vidi sportam un atpūtai”’. “’Lai arī cik dažādas rūpes ikdienā būtu mums, pieaugušajiem, par nākotni – bērniem, domāt aizmirst nedrīkstam. Katru jaunu bērnu rotaļu laukumu atklājot, redzu, ka ieguldītais atgriežas pozītīvās emocijās jau tūlīt pat, no pirmās dienas. Tātad darbs, kuru kopīgi darām, ir vietā, un tas dod gandarījumu!”, tā piemitināja Zīļuka valdes locekle Jeļena Okmane. Tā tas tagad ir arī Vallē, kur jaunais laukums jau kļuvis par bērnu iecienītu laika pavadīšanas vietu. Savukārt vecākiem – mierīgāka sirds savus darbus darot! Kopā Latvijā ir nu jau desmit Zīļuka fonda izveidotu bērnu rotaļu un aktīvās atpūtas laukumu. Katrs izveidotais laukums ir arī veikalu īpašnieku, darbinieku un, protams, pircēju nopelns. Paldies visiem, kas ziedojuši, organizējuši, ieteikuši, meklējuši, uzstādījuši un visādi citādi pielikuši prātu, sirdi un rokas, lai radītu prieku! Lai top!
Ziedojam
Zīļuks

Fonda prioritārie virzieni

  • Bērni un ģimene
  • Kultūra, māksla un izglītība
  • Sports un veselība

Fonda aktivitātes

Labdarības fonda „Zīļuks” pirmās aktivitātes ir veltītas atbalsta virzienam „Bērni un ģimene”, proti, bērnu rotaļu laukumu ierīkošanai Latvijas reģionālajās pilsētās un ciemos.

Iztēlojies, ka visur ir kāds laukums, kas ik dienu piepildās ar maziem kosmonautiem, pirātiem, medicīnas māsām, Lāčplēšiem un indiāņiem. Katru dienu tur ātrgaitas vilcieni sacenšas ar signālu skaļumu, reaktīvās lidmašīnas saskrienas ar pierēm un medicīnas māsas palīdz veikt steidzamas operācijas.

Bet, lai tas īstenotos, ar iztēli vien nepietiek. Tāpēc Zīļuks staigās pa Latviju un palīdzēs pārvērst bērnu sapņu kuģus par īstiem rotaļu laukumiem. Atceries, ka arī tu vari ar ziedojumu piedalīties mūsu bērnu nākotnes veidošanā!