Zīļuks uz ledus!

2016. gada jūnijā Ozo hallē treniņus ir uzsākusi ar labdarības fonda „Zīļuks” atbalstu izveidotā jauniešu hokeja komanda „Ozo Stars”.

            Komandas „Ozo Stars” vadība ir uzticēta sertificētam LHF B kategorijas trenerim Jevgeņijam Ļinkevičam, kas ir ieguvis pieredzi jauno talantu audzināšanā ne tikai Latvijā, vadot komandu „JLSS/Zemgale”, bet arī ASV pilsētā Bostonā, kur dzīvoja un strādāja 16 gadus. Savas trenera karjeras laikā viņš ir trenējis Raiti Ivanānu, Sandi Ozoliņu, Aigaru Ciprusu, Sergeju Žoltoku, Rodrigo Laviņu un daudzus citus Latvijā pazīstamus hokejistus. Pašlaik komandā „Ozo Stars” viņa vadībā trenējas 20 jaunieši vecumā no 11 līdz 13 gadiem.           

Kluba vadītājs Vitauts Ločmelis stāsta: „Kluba mērķis, lai jaunieši, trenējoties pie profesionāla trenera un pēc pareizi izstrādātas treniņu procesa programmas, varētu sasniegt pasaules līmeni tepat Latvijā. Programma paredz katru gadu piedalīties vismaz piecos starptautiskos turnīros, ik gadu sezonā izspēlējot vismaz 35 spēles. Šāda spēļu pieredze augstākajā līmenī ļaus jauniešiem, sasniedzot 16 gadu vecumu, reizi gadā sevi pieteikt turnejā pa Ameriku un Kanādu, spēlējot ar pasaules labākajām komandām.”

            Augusta sākumā „Ozo Stars” piedalījās starptautiskajā hokeja turnīrā „Czech Hockey Challenge Cup 2016”. Turnīra gaitā uzvarot četrās spēlēs un zaudējot vienā, tika izcīnīta otrā vieta un sudraba godalga. Ar rezultātu 10:2 tika pārspēta „ApeX Hockey Select”, ar 7:2 — Kanādas „Cowboys”, ar 8:1 — „HC Hvezda Praha”, ar 5:1 — „Challenger Hockey Select”, un ar rezultātu 3:4 zaudēts turnīra uzvarētājiem „Crazy Hockey”. „Ozo Stars” rezultatīvākais spēlētājs turnīrā ar 12 gūtiem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm bija uzbrucējs Dans Ločmelis.

            Turnīrā „Czech Hockey Challenge Cup 2016” komandā „Ozo Stars” piedalījās: Dans Ločmelis, Ralfs Pudāns, Ēriks Moteiko, Ingus Ločmelis, Emīls Šķeltiņš, Toms Mots, Artūrs Borovojs, Kārlis Dzenītis, Gusts Janičenko, Ernests Šteinbergs, Jānis Piļka, Matīss Ošans, Romāns Ričkovs, Danils Tarvils, Rūdis Lācis un vārtsargs Kārlis Brīvkalns-Beķeris. 

Ziedojam
Zīļuks

Fonda prioritārie virzieni

  • Bērni un ģimene
  • Kultūra, māksla un izglītība
  • Sports un veselība

Fonda aktivitātes

Labdarības fonda „Zīļuks” pirmās aktivitātes ir veltītas atbalsta virzienam „Bērni un ģimene”, proti, bērnu rotaļu laukumu ierīkošanai Latvijas reģionālajās pilsētās un ciemos.

Iztēlojies, ka visur ir kāds laukums, kas ik dienu piepildās ar maziem kosmonautiem, pirātiem, medicīnas māsām, Lāčplēšiem un indiāņiem. Katru dienu tur ātrgaitas vilcieni sacenšas ar signālu skaļumu, reaktīvās lidmašīnas saskrienas ar pierēm un medicīnas māsas palīdz veikt steidzamas operācijas.

Bet, lai tas īstenotos, ar iztēli vien nepietiek. Tāpēc Zīļuks staigās pa Latviju un palīdzēs pārvērst bērnu sapņu kuģus par īstiem rotaļu laukumiem. Atceries, ka arī tu vari ar ziedojumu piedalīties mūsu bērnu nākotnes veidošanā!